Private Cars úvod O Prague and You Ceník - auta, minibusy, autobusy Objednávka auto, mikrobus, autobus Všeobecné podmínky Naše vize Reference Certifikace Kontaktujte nás
Volejte kdykoli!English version of this site here!
Prohlédněte si naše vozy
Další služby

Výlety po České republice

Vydejte se na výlet s Prague & You - jednoduše a pohodlně. Zpříjemněte si prohlídku České republiky jízdou v našich autech, minibusech nebo autobusech. Naši řidiči vám ochotně zajistí dopravní servis, ušetří váš čas a budou vám nápomocni během cesty. Vyberte si jednu z našich předem navržených tras plnou nejzajímavějších historických a kulturních památek a zajímavostí nebo si navrhněte vlastní výlet!

Výlety po České republice osobními auty, minibusy a autobusy

Mnoho turistů, kteří navštíví Prahu, již opomenou zajímavá místa mimo město. Česká krajina je překrásná díky kopcovitému terénu, hlubokým lesům, rozkvetlým polím, malebným městům a vesnicím, mnoha jezerům a skalním útvarům. V České republice je možno nalézt více než 30 000 významných historických lokalit. Mezi ně patří zámky, hrady, kostely, kláštery nebo pevnosti, stejně tak i 12 památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO (zahrnující celé historické centrum města Prahy, Kutnou Horu, Český Krumlov, Telč a další).

Připravili jsme pro Vás výlety na oblíbená místa, mezi která patří nejvýznamnější hrad Karlštejn v blízkosti Prahy, Konopiště, historické město Kutná Hora a Český Krumlov, slavné lázeňské město Karlovy Vary nebo koncentrační tábor Terezín.

Hrady, romantická města, památníky ... vydejte za hranice Prahy


Hrad Karlštejn

5 hodin


Zámek Konopistě

5 hodin


Kutná Hora
5 hodin


Český Krumlov

9 hodin


Lázně Karlovy Vary

9 hodin


Koncentrační tábor Terezín
5 hodin

Prague & You, s.r.o.
Tel: +420-224-319-448, cell phone: +420-606-904-176
E-mail: pragueyou@pragueyou.com
Sídlo: Zikova 9/706, Prague 6, Czech Republic
IČ: 283 85 012, DIČ: CZ28385012
Webstránky: www.private-cars.cz
Náš sesterský web: Prague Touring - okružní jízdy Prahou
Firemní web: Prague & You
Obsah: © 2009 Prague & You, s.r.o.
Web design: © 2009 www.preklady-korektury-webdesign.cz